Hét naslagwerk voor de forel- en vliegvisser is nu verkrijgbaar!

 

 

nvvf_brochure_250pxIn deze brochure treft u een overzicht aan van alle huidige NVVF-leden. Ondertussen zijn we uitgegroeid naar een volwassen vereniging met een groot draagvlak onder de forelvisvijvers, welke verspreidt liggen door heel Nederland. De brochure zal u helpen om u inzicht te verschaffen bij welke forelvisvijvers u terecht kunt. U heeft alle gegevens direct onder handbereik. Een duidelijk geografisch overzicht voor bijvoorbeeld op vakantie. Alle aangesloten collega’s hebben geprobeerd zich op hun best te presenteren om zo een goede indruk te geven van hun locatie. Daarnaast is er extra informatie zoals; een lekker recept en handige tips en trucs en leuke aanbiedingen die u zeker niet mag missen!

 

 

Link naar onze verenigings-website: http://www.nvvf.nl

 

Hier vindt u alle informatie omtrent onze vereniging.

 

Als u specifieke informatie wilt, kunt u terecht bij: mailto:info@nvvf.nl

 

 

Link naar onze activiteiten-website: http://www.nkforelvissen.nl

 

Hier vindt u alle informatie omtrent de 2 Nederlandse Kampioenschappen welke wij ieder jaar organiseren samen met de leden.

 

 

Veel plezier ermee!

 

 

 

Uitgave NVVF-Brochure: NVVF i.s.m. Chantal Design ’92, Chantal Hermkens